• به نام خدا
  سپاس و ستایش خدای را که نامهایش پاک، نعمتهایش سرشار و احسانش وافر است. از عملش باز پرسیده نمی شود و همه در برابر او پاسخ گوی عمل خویش اند.

 • برگزاری کمیته ترفیعات اعضای محترم هیات علمی در تاریخ 95/10/19
  کمیته ترفیعات اعضای محترم هیات علمی با حضور اعضاء منتخب، مورخ 95/10/19 در دفتر معاونت آموزشي تشكيل شد و 174 پرونده بررسی گرديد.

 • قابل توجه پرسنل قراردادی
  مراحل تبدیل وضعیت استخدامی کلیه پرسنل قراردادی قبل از سال 1390، که دارای کارنامه قبولی ادواری می باشند در حال انجام می باشد.

 • قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 95/08/21
  با توجه به بخشنامه شماره 5198/209/د مورخ 95/09/28 مدیر کل محترم منابع انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام نتایج نهایی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور صورت خواهد گرفت.

 • درخواست همکاری با دانشگاه
  دانشگاه علوم پزشکی ایران در نظر دارد فهرست مشخصات متقاضیان همکاری با این دانشگاه را جمع آوری نموده و حسب مورد، در صورت وجود مجوز های بکارگیری نیرو از میان آنها از طریق فراخوان ، برگزاری آزمون و مصاحبه طی مراحل گزینش ، به صورت شرکتی دعوت به همکاری نماید .

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 914
 بازدید امروز : 13
 کل بازدید : 212151
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2

بسمه تعالی

  (( شناسائی ودعوت به همکاری ))

    وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران

  معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه

  مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی

   دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران به منظور تامین نیروی انسانی واحدهای تابعه خود، افراد واجد شرایط را از طریق شناسایی و با در نظر گرفتن اولویتهای مربوطه و درصورت نیاز بعد از مصاحبه تخصصی و تائید صلاحیت عمومی توسط هسته گزینش دانشگاه و همچنین با در نظر گرفتن سایر شرایط، به صورت شرکتی دعوت به همکاری می نماید.

   

  تذکرات

  1-نظر به اینکه فرم درخواست به منزله شناسائی متقاضیان میباشد بدیهی است ثبت نام در این سایت هیچ گونه تعهدی را جهت به کارگیری برای دانشگاه ایجاد نمی نماید لذا در صورت نیاز بعد از طی مراحل قانونی از بین متقاضیان ، دعوت به همکاری به عمل می آید.

    2-پس از جذب متقاضیان به صورت شرکتی در هریک از واحدهای زیر مجموعه دانشگاه ، مطلقا امکان جابجائی یا انتقال به داخل یا خارج از دانشگاه وجود ندارد.

    3- بکارگیری متقاضیان به صورت شرکتی صرفا از بین عناوین شغلی مورد نیاز تشکیلات دانشگاه می باشد .

     4- صرفا افرادی مجاز به ثبت نام و تکمیل فرم در این سایت خواهند بود که بومی شهر تهران باشند.لذا هر گونه ثبت نام توسط افرادیکه مشمول شرایط بومی نمی شوند ملغی و از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.

   5- حداقل سن جهت متقاضیان 20سال وحداکثر سن تا لیسانس 30سال تعیین می گردد.

 

  داوطلب بومی فردی است که واجد یکی از شرایط ذیل باشد:

1- محل تولد متقاضی با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

2- دو مقطع تحصیلی متقاضی در مقاطع ابتدایی ،راهنمایی و یا متوسطه با محل مورد تقاضای استخدام یکی باشد

3-  فرزندان پرسنل نیروی مسلح که محل 3 سال از سنوات تحصیلی آنان در مقاطع ابتدائی ،راهنمائی و یا متوسطه با محل مورد تقاضای استخدام یکی باشد منوط به اینکه محل جغرافیایی تحصیل فرزند تعیین شده باشد.

4- محل سکونت افراد در شهر تهران ضمن تأیید نیروی انتظامی ویا تنظیم استشهاد محلی حداقل 3 سال باشد.


برای مشاهده فرم و ورود اطلاعات اینجا را کلیک نمائید.