دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • کمیته نقل و انتقالات
  • کمیته جذب و استخدام
  • کمیته مرخصی بدون حقوق
  • کمیته بازنشستگی پیش از موعد
  • کمیته ترفیعات اعضاء هیأت علمی

بایگانی بخش [اخبار پایگاه]

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 155 | تعداد کل بازدید های مطالب: 40,222 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ -

اطلاعیه شماره 1

اسامی مشمولین بررسی مدارک آزمون استخدامی دی ماه 1396 دانشگاه (1/5 برابر رشته های بدون مصاحبه و سه برابر رشته های دارای مصاحبه)  

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ -

اطلاعیه

کمیته نقل و انتقالات دانشگاه در تاریخ 96/11/18 برگزار گردید، یادآور می گردد افرادی که با انتقال، ماموریت و تمدید ماموریت آن ها از سایر دانشگاه ها به این دانشگاه موافقت گردیده است می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته به مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی ایران، جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل قانونی مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر موضوع انتقال و ماموریت کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ -

اطلاعیه مهم

دانشگاه علوم پزشکی ایران در نظر دارد تعدادی نیرو در مقاطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس ، جهت اشتغال در ستاد نظارت بر تعرفه استان تهران، از طریق موسسه آوا سلامت بکار گیرد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه های آموزش و بهسازی منابع انسانی

در روزهای سه شنبه 96/11/3 ، چهارشنبه 96/11/4 ، شنبه  96/11/7 و یکشنبه 96/11/15 ، کارگاه های آموزش و بهسازی منابع انسانی، در سالن کامپیوتر دانشکده پزشکی واقع در پردیس همت، برگزار گردید.

img_yw_news
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ -

اهمیت توسعه و ترویج ورزش در میان کارکنان

با عنایت به  اهمیت توسعه و ترویج ورزش در میان کارکنان  و  به منظور تشویق افراد به  انجام فعالیت های ورزشی منظم  که نقش به سزایی در بهبود عملکرد کارکنان و سازمان دارد، بخشنامه ای ازطرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر گردید.  

img_yw_news
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ -

اطلاعیه

بخشنامه در ارتباط با اجرای مصوبه مورخ 96/2/13 و دستورالعمل های محرومیت از مطب، حق اشعه، حق فنی ،معاضدت حقوقی و سختی کار مراکز سوختگی و روانپزشکی جهت اجرا به واحدها ابلاغ گردیده و احکام پرسنل رسمی ، رسمی آزمایشی  و پیمانی  در همه موارد صادر گردیده است.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ -

قابل توجه پرسنل گروه پرستاری شاغل در دانشگاه

با توجه به نیاز بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان، افرادی که تمایل به انجام وظیفه در قالب اضافه کاری و یا انتقال و ماموریت به بیمارستان امام حسین (ع) را دارند، نسبت به انجام مراحل قانونی از طریق واحد محل خدمت  اقدام نمایند.  

img_yw_news
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ -

اطلاعیه مهم

آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی، قطعا" در زمان مقرر، (صبح جمعه اول دی ماه ) برگزار خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ -

قابل توجه کلیه مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان

بدین وسیله به اطلاع می رساند بیمارستان امام حسین(ع) بهارستان، واقع در شهرستان بهارستان سبزدشت، جهت راه اندازی بخش های بستری نیاز به خدمات تعداد 38 نفر نیروی پرستاری دارد .

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ -

اطلاعیه

 کمیته نقل و انتقالات دانشگاه در تاریخ 96/9/8 برگزار گردید، یاد آور می گردد افرادی که با انتقال، ماموریت و تمدید ماموریت آن ها از سایر دانشگاه ها به این دانشگاه موافقت گردیده است می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته به مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی ایران، جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل قانونی مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسه ای با حضور مدیران منابع انسانی و تحول اداری دانشگاه، مسئولین کارگزینی و کارگزینان در روز سه شنبه مورخ 96/9/7

برگزاری جلسه ای با حضور مدیران منابع انسانی و تحول اداری دانشگاه، مسئولین کارگزینی و کارگزینان واحدهای تابعه دانشگاه به منظور آشنایی، بررسی مشکلات و رفع ابهامات موجود در خصوص دستوالعمل های مصوبه 96/2/13

img_yw_news
یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ -

راه اندازی سامانه نقل و انتقالات کارکنان

فایل های آموزشی سامانه نقل و انتقالات کارکنان

img_yw_news
سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ -

اسامی پذیرفته شدگان غیر هفت خوشه شغلی آزمون استخدام پیمانی مورخ 95/8/21، اعلام شد.

اسامی پذیرفته شدگان غیر هفت خوشه شغلی آزمون استخدام پیمانی مورخ 95/8/21، اعلام شد. پذیرفته شدگان محترم با توجه به جدول زمان بندی شده و  با  در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل ، در ساعات اداری (8:30 لغایت 14:30) به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ -

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی

جناب آقای دکتر مبارکی، معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه  ضمن تشکر از زحمات بی دریغ ،خالصانه و شبانه روزی سرکار خانم دکتر پویا، طی ابلاغی سرکار خانم بهنوش حیدرزاده را به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه منصوب نمودند.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ -

اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 95/8/21 - رشته پرستاری اعلام شد.

پذیرفته شدگان محترم از تاریخ 96/7/22 تا تاریخ 96/7/26  با در دست داشتن مدارک ، در ساعات اداری (8:30 لغایت 14:30) به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ -

برگزاری اولین کمیته آزمون استخدام پیمانی در سال 1396

اولین کمیته آزمون استخدام پیمانی در سال 1396 ، از ساعت 8 الی 9 صبح مورخ 96/07/15 در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار شد .

img_yw_news
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ -

برگزاری نهمین کنفرانس مدیریت بیمارستانی در تاریخ های 29 و 30 شهریور ماه

نهمین کنفرانس مدیریت بیمارستانی در تاریخ های 29 و 30 شهریور ماه در سالن همایش های رازی برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ -

کمیته نقل و انتقالات دانشگاه در تاریخ 96/06/04 برگزار گردید

افرادی که با انتقال، ماموریت و تمدید ماموریت آن ها از سایر دانشگاه ها به این دانشگاه موافقت گردیده است می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته به مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی ایران، جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل قانونی مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر موضوع انتقال و ماموریت کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ -

قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مورخ 95/8/21 - رشته های پرستاری و مامایی

اسامی تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مورخ 95/8/21 - رشته های پرستاری  و مامایی اعلام شد.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ -

نتایج نهایی پذیرفته شدگان رشته شغلی فوریتهای پزشکی آزمون استخدامی مورخ 95/08/21

پذیرفته شدگان محترم طبق جدول پیوست با در دست داشتن مدارک زیر، در ساعات اداری (8:30 لغایت 14:30) به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه آموزشی تیم پایش در حوزه مدیریت نیروی انسانی، جهت آشنایی با نحوه پایش واحدهای زیر مجموعه در روز چهارشنبه مورخ 96/5/11

 با توجه به ضرورت پیاده‌سازی برنامه پایش واحدهای تابعه و هم‌چنین ارزیابی و بهبود مستمر عملکرد آ‌ن‌ها، جلسه آموزشی برای اعضای تیم پایش در روز چهارشنبه مورخ 96/5/11 از ساعت 12:30 – 9 در سالن امور مالی ساختمان ستاد مرکزی برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری کمیته اعمال مدرک تحصیلی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه در روز چهارشنبه مورخ 96/05/11 در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

کمیته اعمال مدرک تحصیلی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه در  روز چهارشنبه مورخ 96/05/11 در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با ریاست جناب آقای دکتر مبارکی معاون محترم توسعه و اعضای کمیته (مدیر بودجه، مدیر مالی، مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی، رئیس گروه طبقه بندی مشاغل و رئیس گروه آموزش) برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ -

نتایج نهایی پذیرفته شدگان رشته شغلی مامایی آزمون استخدامی مورخ 95/08/21

پذیرفته شدگان محترم طبق جدول پیوست، با در دست داشتن مدارک، در ساعات اداری (8:30 لغایت 15) به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ -

کمیته نقل و انتقالات دانشگاه در تاریخ 96/04/13 برگزار گردید

یاد آور می گردد افرادی که با انتقال، ماموریت و تمدید ماموریت آن ها از سایر دانشگاه ها به این دانشگاه موافقت گردیده است می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته به مدیریت حراست واقع در بزرگراه شهید همت جنب بیمارستان میلاد پردیس همت دانشگاه علوم پزشکی ایران، جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل قانونی مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر موضوع انتقال و ماموریت کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ -

در روز دوشنبه مورخ 96/4/19، جلسه ای در خصوص بررسی مسائل مربوط به سیستم پرسنلی در دفتر مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی برگزار گردید.

در این جلسه، در خصوص فیلدهای اطلاعاتی پرسنل طرحی، قراردادی، رسمی، مامور و همچنین رسته و رشته های شغلی و نحوه تعریف اطلاعات گروه های آموزشی اعضای هیات علمی به منظور بهبود فرایندهای کاری جهت ثبت صحیح و کامل اطلاعات در سیستم پرسنلی ، بحث و تصمیم گیری گردید.

صفحه 1 از 7    
اولین
قبلی
1