دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • کمیته نقل و انتقالات
  • کمیته جذب و استخدام
  • کمیته مرخصی بدون حقوق
  • کمیته بازنشستگی پیش از موعد
  • کمیته ترفیعات اعضاء هیأت علمی

بایگانی بخش [اخبار پایگاه]

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 147 | تعداد کل بازدید های مطالب: 16,043 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ -

قابل توجه کلیه مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان

بدین وسیله به اطلاع می رساند بیمارستان امام حسین(ع) بهارستان، واقع در شهرستان بهارستان سبزدشت، جهت راه اندازی بخش های بستری نیاز به خدمات تعداد 38 نفر نیروی پرستاری دارد .

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ -

اطلاعیه

 کمیته نقل و انتقالات دانشگاه در تاریخ 96/9/8 برگزار گردید، یاد آور می گردد افرادی که با انتقال، ماموریت و تمدید ماموریت آن ها از سایر دانشگاه ها به این دانشگاه موافقت گردیده است می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته به مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی ایران، جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل قانونی مراجعه نمایند.

img_yw_news
سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسه ای با حضور مدیران منابع انسانی و تحول اداری دانشگاه، مسئولین کارگزینی و کارگزینان در روز سه شنبه مورخ 96/9/7

برگزاری جلسه ای با حضور مدیران منابع انسانی و تحول اداری دانشگاه، مسئولین کارگزینی و کارگزینان واحدهای تابعه دانشگاه به منظور آشنایی، بررسی مشکلات و رفع ابهامات موجود در خصوص دستوالعمل های مصوبه 96/2/13

img_yw_news
یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ -

راه اندازی سامانه نقل و انتقالات کارکنان

فایل های آموزشی سامانه نقل و انتقالات کارکنان

img_yw_news
سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ -

اسامی پذیرفته شدگان غیر هفت خوشه شغلی آزمون استخدام پیمانی مورخ 95/8/21، اعلام شد.

اسامی پذیرفته شدگان غیر هفت خوشه شغلی آزمون استخدام پیمانی مورخ 95/8/21، اعلام شد. پذیرفته شدگان محترم با توجه به جدول زمان بندی شده و  با  در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل ، در ساعات اداری (8:30 لغایت 14:30) به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ -

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی

جناب آقای دکتر مبارکی، معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه  ضمن تشکر از زحمات بی دریغ ،خالصانه و شبانه روزی سرکار خانم دکتر پویا، طی ابلاغی سرکار خانم بهنوش حیدرزاده را به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه منصوب نمودند.  

img_yw_news
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ -

اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 95/8/21 - رشته پرستاری اعلام شد.

پذیرفته شدگان محترم از تاریخ 96/7/22 تا تاریخ 96/7/26  با در دست داشتن مدارک ، در ساعات اداری (8:30 لغایت 14:30) به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ -

برگزاری اولین کمیته آزمون استخدام پیمانی در سال 1396

اولین کمیته آزمون استخدام پیمانی در سال 1396 ، از ساعت 8 الی 9 صبح مورخ 96/07/15 در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار شد .

img_yw_news
یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ -

برگزاری نهمین کنفرانس مدیریت بیمارستانی در تاریخ های 29 و 30 شهریور ماه

نهمین کنفرانس مدیریت بیمارستانی در تاریخ های 29 و 30 شهریور ماه در سالن همایش های رازی برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ -

کمیته نقل و انتقالات دانشگاه در تاریخ 96/06/04 برگزار گردید

افرادی که با انتقال، ماموریت و تمدید ماموریت آن ها از سایر دانشگاه ها به این دانشگاه موافقت گردیده است می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته به مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی ایران، جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل قانونی مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر موضوع انتقال و ماموریت کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

img_yw_news
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ -

قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مورخ 95/8/21 - رشته های پرستاری و مامایی

اسامی تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مورخ 95/8/21 - رشته های پرستاری  و مامایی اعلام شد.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ -

نتایج نهایی پذیرفته شدگان رشته شغلی فوریتهای پزشکی آزمون استخدامی مورخ 95/08/21

پذیرفته شدگان محترم طبق جدول پیوست با در دست داشتن مدارک زیر، در ساعات اداری (8:30 لغایت 14:30) به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه آموزشی تیم پایش در حوزه مدیریت نیروی انسانی، جهت آشنایی با نحوه پایش واحدهای زیر مجموعه در روز چهارشنبه مورخ 96/5/11

 با توجه به ضرورت پیاده‌سازی برنامه پایش واحدهای تابعه و هم‌چنین ارزیابی و بهبود مستمر عملکرد آ‌ن‌ها، جلسه آموزشی برای اعضای تیم پایش در روز چهارشنبه مورخ 96/5/11 از ساعت 12:30 – 9 در سالن امور مالی ساختمان ستاد مرکزی برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری کمیته اعمال مدرک تحصیلی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه در روز چهارشنبه مورخ 96/05/11 در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

کمیته اعمال مدرک تحصیلی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه در  روز چهارشنبه مورخ 96/05/11 در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با ریاست جناب آقای دکتر مبارکی معاون محترم توسعه و اعضای کمیته (مدیر بودجه، مدیر مالی، مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی، رئیس گروه طبقه بندی مشاغل و رئیس گروه آموزش) برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ -

نتایج نهایی پذیرفته شدگان رشته شغلی مامایی آزمون استخدامی مورخ 95/08/21

پذیرفته شدگان محترم طبق جدول پیوست، با در دست داشتن مدارک، در ساعات اداری (8:30 لغایت 15) به هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ -

کمیته نقل و انتقالات دانشگاه در تاریخ 96/04/13 برگزار گردید

یاد آور می گردد افرادی که با انتقال، ماموریت و تمدید ماموریت آن ها از سایر دانشگاه ها به این دانشگاه موافقت گردیده است می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته به مدیریت حراست واقع در بزرگراه شهید همت جنب بیمارستان میلاد پردیس همت دانشگاه علوم پزشکی ایران، جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل قانونی مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر موضوع انتقال و ماموریت کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ -

در روز دوشنبه مورخ 96/4/19، جلسه ای در خصوص بررسی مسائل مربوط به سیستم پرسنلی در دفتر مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی برگزار گردید.

در این جلسه، در خصوص فیلدهای اطلاعاتی پرسنل طرحی، قراردادی، رسمی، مامور و همچنین رسته و رشته های شغلی و نحوه تعریف اطلاعات گروه های آموزشی اعضای هیات علمی به منظور بهبود فرایندهای کاری جهت ثبت صحیح و کامل اطلاعات در سیستم پرسنلی ، بحث و تصمیم گیری گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسات آموزشی اتوماسیون اداری در روزهای دوشنبه مورخ 96/2/25 و سه شنبه مورخ 96/3/2

با توجه به ضرورت آشنایی بیشتر پرسنل امور اداری در زمینه کار با سیستم پرسنلی چارگون، جلسات آموزشی تحت عنوان اتوماسیون اداری (ثبت اطلاعات در سیستم پرسنلی و چارگون) برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری کمیته نقل و انتقالات دانشگاه در تاریخ 96/2/23

یاد آور می گردد افرادی که با انتقال، ماموریت و تمدید ماموریت آن ها از سایر دانشگاه ها به این دانشگاه موافقت گردیده است می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته به مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی ایران، جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل قانونی مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر موضوع انتقال و ماموریت کان لم یکن تلقی خواهد گردید. ضمناً جهت اطلاع از نتایج کمیته اینجا کلیک نمایید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برگزاری کمیته نقل و انتقالات دانشگاه در تاریخ 96/2/17

یاد آور می گردد افرادی که با انتقال، ماموریت و تمدید ماموریت آن ها از سایر دانشگاه ها به این دانشگاه موافقت گردیده است، می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته به مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی ایران، جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل قانونی مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر موضوع انتقال و ماموریت کان لم یکن تلقی خواهد گردید. ضمناً جهت اطلاع از نتایج کمیته اینجا کلیک نمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

مبعث پیامبر اعظم، رسول مکرم اسلام، حضرت محمد (ص) بر مسلمانان جهان مبارک باد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ -

اطلاعیه

به اطلاع آن دسته از مقاضیان انجام طرح در این دانشگاه در رشته های مختلف می رساند که از تاریخ 96/1/1 جهت ثبت نام به سامانه زیر مراجعه نمایند. Tarhreg.behdasht.gov.ir لازم به ذکر است صدور گواهی معافیت از طرح پس از ثبت نام در سامانه مزبور و بررسی توسط کارشناسان اداره طرح و مشمولین دانشگاه امکانپذیر خواهد بود.

img_yw_news
شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ -

ولادت با سعادت حضرت علی (ع)، مبارک باد .

از کفاره گناهان بزرگ، به فریاد مردم رسیدن، و آرام کردن مصیبت دیدگان است.(حکمت 24)

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ -

قابل توجه شرکت کنندگان محترم رشته شغلی پرستار، آزمون استخدامی 95/08/21

جهت اطلاع از نتایج نهایی پذیرفته شدگان رشته شغلی پرستار، اینجا را کلیک نمایید.

img_yw_news
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ -

نوروزتان پیروز

ای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها،ای مدبر شب و روز، ای گرداننده سال و حالت ها، بگردان حال ما را به نیکوترین حال

صفحه 1 از 6    
اولین
قبلی
1